ΘΕΜΑ: ‘’Υπεύθυνες Αιμοδοσίας’’.
Ενημερώνουμε τα μέλη της ένωσης μας πως υπεύθυνες αιμοδοσίας ορίζονται οι: Χαραλαμπιδου Παναγιωτα Τηλέφωνο (επικοινωνίας 6974668806)και η Τάσσιου Βαια (τηλέφωνο επικοινωνίας 6977924339).
Ας ενισχύουμε όλοι μας λοιπόν την τράπεζα αίματος της ένωσης μας και ας αποδεικνύουμε έμπρακτα ότι κάνεις συνάδελφος δεν είναι μόνος του σε όποια προσωπικά η οικογενειακά προβλήματα αντιμετωπίζει.
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος Ο Γεν.Γραμματέας
ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ Βασίλειος ΚΟΥΣΤΙΑΝΗΣ Θεόδωρος
![Share on Facebook Facebook](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share by email mail](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)