Μετά την καθιερωμένη ανάρτηση των μορίων των συναδέλφων απο την επίσημη σελίδα του αρχηγείου http://www.hcg.gr/node/14354 η Ένωσή μας, για διευκόλυνση όλων των συναδέλφων αλλά και για καλύτερη ανάγνωση των μορίων του κάθε στελέχους που έχει ως τόπο επιλογής την Περιφέρειά μας,συνέταξε τους πίνακες που ακολουθούν. Ο αντιπρόσωπος της Ένωσής μας ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ Εμμανουήλ, τον οποίο ευχαριστούμε ιδιαίτερα, επιμελήθηκε τους συγκεντρωτικούς πίνακες.
Πιο συγκεκριμένα: Ακολουθούν οι πίνακες των Α/Ξ, Υ/Φ,Λ/Φ έχουν ως τόπο επιλογής το ΚΛΘ και το Λ/Χ Ιερισσού με την σειρά μορίων του κάθε συναδέλφου.
Αν κάποιος συνάδελφος διαπιστώσει ότι υπάρχει κάποιο λάθος εκ παραδρομής, ας μας ενημερώσει προκειμένου να διορθωθει.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ο Πρόεδρος Ο Γεν.Γραμματέας
ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ Βασίλειος ΚΟΥΣΤΙΑΝΗΣ Θεόδωρος
![Share on Facebook Facebook](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share by email mail](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)