Ως Ένωση Κεντρικής Μακεδονίας εκφράζουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στα στελέχη του Γ’Λ/Τ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ για την μεγάλη τους επιτυχία.
Πιο συγκεκριμένα για την κατάσχεση 21.170 τόνων δίθυρων μαλακιων ακατάλληλα προς κατανάλωση,λόγω αλλοίωσης οργανοληπτικων χαρακτηριστικών με έντονη δυσοσμία λόγω θανάτου των μυδιών.
Ο επαγγελματισμός των στελεχών του Γ ΛΤ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ αναδεικνύει για άλλη μια φορά το συναίσθημα ευθύνης που διακατέχει τους άντρες και γυναίκες του Λιμενικού Σώματος.
Για το Δ.Σ
Ο Πρόεδρος Ο Γεν.Γραμματέας
ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ Βασίλειος ΚΟΥΣΤΙΑΝΗΣ Θεόδωρος
![Share on Facebook Facebook](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share by email mail](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)