Βραδυνές ώρες της 20/08/20 από στελέχη του ΚΛΘ Δ’ Λ/Τ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ κατελήφθησαν δύο άτομα το οποία πραγματοποιουσαν παράνομη αλιεία με τηλεκατευθυνόμενα σκάφη. Τα σκάφη κατασχέθηκαν και ξεκίνησε η διαδικασία επιβολής διοικητικών κυρώσεων.
Συγχαρητήρια στους συναδέλφους του Δ’ Λ/Τ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ που με συντονισμένες ενέργειες κατάφεραν να αποτρέψουν την παράνομη αυτή αλιευτική δραστηριότητα.
Για το Δ.Σ
Ο Πρόεδρος Ο Γεν.Γραμματέας
ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ Βασίλειος ΚΟΥΣΤΙΑΝΗΣ Θεόδωρος
![Share on Facebook Facebook](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share by email mail](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)