Για άλλη μια χρονιά ο φορέας διαχείρισης Θερμαϊκού κόλπου διοργάνωσε καθαρισμό ακτών στις Αλυκές Κίτρους.
Στελεχη του ΚΛΘ/Γ’ Λ/Τ Σκάλας Κατερίνης συμμετείχαν στην εθελοντική αυτή προσπάθεια από στεριά και θάλασσα με την παρουσία επίσης και του ΠΛΣ 258 του Γ’ Λ/Τ Σκάλας Κατερίνης.
Ολοι οι αρμόδιοι φορείς που συμμετείχαν στην εκδήλωση αυτή είναι άξιοι συγχαρητηρίων όπως βέβαια και το Γ’ Λ/Τ Σκάλας Κατερίνης για την συμμετοχή του για άλλη μία φορά.
![Share on Facebook Facebook](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share by email mail](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)