Η Ένωση Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Κεντρικής Μακεδονίας ευχαριστεί θερμά τον βουλευτή Πιερίας της Νέας Δημοκρατίας κ. ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟ Ξενοφων, για την πολύτιμη συνεισφορά του στην διάθεση – απόκτηση νέου Υπηρεσιακού οχήματος για το Γ Λ/Τ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.
Ιδιαίτερες ευχαριστίες εκφράζουμε και στον Υφυπουργό Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής κ.ΠΑΠΠΑ Ιωαννη για την άμεση ανταπόκριση στο διαχρονικό αίτημα μας.
Η απόκτηση του καθιστά ακόμη πιο αποτελεσματική την αστυνόμευση στις περιοχές και χώρους αρμοδιότητας της Λιμενικής αρχής, αλλά και σε οποιοδήποτε περιστατικό απαιτηθεί η άμεση συνδρομή του.
![Share on Facebook Facebook](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share by email mail](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)