![](http://www.eplsmakedonias.gr/wp-content/uploads/2024/04/438238328_2084343581937236_3978193719317447626_n-348x215.jpg)
Τιμητική πλακέτα στον εν αποστρατεία διοικητή της 2ης Περιφέρειας του Λιμενικού Σώματος.
Αποστρατεύεται ο Περιφερειακός Διοικητής της 2ης Περιφέρειας του Λιμενικού Σώματος (2η ΠΕ.ΔΙ.Λ.Σ) Υποναύναρχος ΛΣ. Ευστράτιος Γιαμάς. Ο ίδιος, μετά την πολυετή προσφορά του στο Σώμα, επισκέφθηκε εθιμοτυπικά το Άγιον Όρος …
Τιμητική πλακέτα στον εν αποστρατεία διοικητή της 2ης Περιφέρειας του Λιμενικού Σώματος. Διάβασε περισσότερα